Вісцеральна терапія

Вісцеральна терапія або іншими словами вісцеральна хіропрактика, вісцеральный массаж – це спеціальний мануальний масаж внутрішніх органів черевної порожнини, який здатен давати лікувальний ефект та досягати неймовірних результатів у порівнянні з медикаментозним лікуванням. Діагностування стану та корекція захворювань внутрішніх органів – це основна задача вісцеральної терапії. Для виконання прийомів вісцерального масажу потрібне тривале навчання та досвід, а також знання анатомії людини, щоб отримати ефект від терапії без наслідків. Завдяки 25-ти річному досвіду та десяткам років навчань у цій області, можна рекомендувати сеанси Іллі Боброва, як ефективні та безпечні для пацієнтів будь-якого віку.

 

Для проведення сеансу вісцеральної терапії недостатньо знати базові рухи масажу внутрішніх органів, як це позиціонують більшість пацієнтів та спеціалістів з невеликим досвідом. Для того, щоб надати якісні та безпечні послуги вісцеральної терапії, потрібно мати багаторічний досвід у прикладній кінезіології та бездоганно знати анатомію людини, щоб адекватно провести діагностування стану пацієнта в даний момент.

 

Чому вісцеральний масаж/ терапія такі ефективні?

Вісцеральний терапевт під час первинного огляду оглядає та мануально діагностує поточний стан пацієнта. Захворювання внутрішніх органів дуже часто є наслідком венозного та лімфатичного застою в органах та системах. До цього можуть призвести, наприклад, порушення постави. Хребет, змінюючи своє положення, змушує змінювати розташування внутрішніх органів, що спричиняє порушення кровообігу та відтоку лімфи. Коли є застої венозної крові та лімфи органи та системи відчувають кисневе голодування і це є основною причиною майбутніх запальних процесів та патологічних станів. Також важливе місце серед причин захворювань внутрішніх органів відіграє стрес та психосоматичний вплив. Вісцеральний масаж часто пов’язаний з психоемоціональною корекцією для досягнення найкращого ефекту.

Завдання вісцерального терапевта за допомогою спеціального масажу (найчастіше області живота) відновити кровопостачання та лімфовідтоку в органах і цим самим запустити процеси самовідновлення.

Які захворювання можна лікувати за допомогою вісцеральної терапії?

  • холіцестит, панкреатит, патології печінки та жовчного міхура
  • захворювання ЖКТ
  • гастрит та виразка шлунку/ дванадцятипалої кишки
  • коліти / закрепи/ здуття
  • сечокамяні захворювання, опущення нирок
  • захворювання щитоподібної залози
  • застойні процеси у маломи тазі
  • варикозне розширення вен органів малого тазу та ін.

У вісцеральної терапії є свої переваги та протипокази.
Основним протипоказом до терапії внутрішніх органів є запальні процеси, онкологія, тромбоз та ін.

Переваги вісцерального масажу.

Найчастіше людина не знає і не відчуває патологічних процесів в своєму тілі, хоча вони можуть мати явні ознаки, і вже перейти у хронічні форми захворювань внутрішніх органів.

У вісцеральної терапії є унікальні переваги, які дають неймовірні можливості. Це виявлення захворювань внутрішніх органів на дуже ранніх стадіях.

Ця можливість дозволяє людині підтримувати своє здоров’я на високому рівні без медикаментів, планово проходячи діагностику та корекцію стану внутрішніх органів в Іллі Боброва.

Класична діагностика та медицина, яка лікує за певними протоколами, досягає полегшення симптомів, які турбують пацієнта. Проте першопричина залишається не вирішеною. А першопричину захворювань внутрішніх органів часом буває визначити дуже складно навіть клінічними аналізами та дослідженнями. Джерело такого реакції організму може бути в реакції організму на стрес, психоемоційне навантаження, а також у неправильному проживанні емоцій (психосоматика).

 

Технікам вісцерального масажу вже сотні років, його ще називають старословянським масажем. А у поєднанні з багаторічним досвідом, знанням сучасних підходів у медицині – сеанси вісцеральної терапії Іллі Боброва – це максимально правильне рішення, щоб відновити здоров’я своїх внутрішніх органів та в подальшому не допускати хронічних процесів, або явних симптомів організму про захворювання.

Забронюйте Ваш сеанс саме зараз, обирайте здоров’я та довголіття

Не терпіть біль, дискомфорт та нервове напруження.