Прикладна кінезіологія

Сеанси, на яких застосовуються прийоми діагностики ( спеціального мануально-м’язового тестування) та корекції за допомогою прикладної кінезіології вражають своїми результатами та нестандартним підходом до тіла людини. За один сеанс прикладної кінезіології можливо діагностувати більше, ніж на візитах різних вузьких спеціалістів. В основі прикладної кінезіології лежать спеціальні тести, які дають інформацію спеціалісту про стан внутрішніх органів, нервової системи, м’язів, суглобів та всіх систем організму.

 

Теорія та практика прикладної кінезіології (ПК) заснована на унікальній властивості організму людини – здатності до самовідновлення та саморозвитку. Основна задача ПК – виявити та правильно діагностувати першопричину дисбалансу у системах організму. Визначено, що причиною порушення правильного функціонування кожного окремого організму є порушення структурного, біохімічного або емоційного характеру. Виявити та діагностувати порушення функціонування систем організму допомагає м’язова система. М’язи, як доведено дають шалену кількість інформації про стан та здоров’я людини. Коли в організмі починається певний дисбаланс у роботі внутрішніх органів чи опорно-рухового апарату, м’язи починають компенсувати цей дисбаланс – відповідають послабленням, гіпотонією за законам асоціативного зв’язку. Саме ця реактивність м’язів на зміни функціонування внутрішніх систем та органів дає змогу ПК виявляти, діагностувати та в подальшому лікувати захворювання людини.

 

Прикладна кінезіологія – це унікальна наука, яка дає можливість людині отримати від одного сеансу неймовірну користь та інформативність про стан свого здоров’я. Від досвіду кінезіолога залежить глибина і повнота діагностики стану Вашого здоров’я, в свою чергу більше 25 років досвіду Іллі Боброва гарантують Вам максимальну користь від сеансу.

Спробуйте саме зараз зовсім інший підхід до лікування – записуйтеся на сеанс прикладної кінезіології.

Забронюйте Ваш сеанс саме зараз, обирайте здоров’я та довголіття

Не терпіть біль, дискомфорт та нервове напруження.