Мануальна техніка

Мануальна техніка – особлива техніка діагностування та лікування за допомогою рук майстра. Техніки дозволяють усувати зміщення у хребті, защемлення нервових закінчень, затиск діафрагми, тазостегнових суглобів, дискомфорт у шийному, грудному та поперековому відділах хребта тощо. Завдяки 25 річному досвіду в мануальній терапії, сеанси Іллі Боброва абсолютно безболісні та атравматичні.

Еволюція популярності мануальных технік змінюється з року в рік. Ще декілька років назад мануальний терапевт, у класичному розумінні, був найпопулярнішим і практично єдиним можливим лікарем, який може вплинути на здоров’я опорно-рухового апарату. На сьогоднішній день, мануальна терапія – це надзвичайно широке поняття, яке включає в себе всі маніпуляції спеціаліста, які він проводить руками. Слід відрізняти лікаря “костоправа” , якого як вогню боїться частина пацієнтів , від мануального терапевта.

Мануальний терапевт з багаторічним досвідом, як Ілля Бобров, використовує мікс мануальних технік, які за роки практики показали найкращу ефективність.

Найчастіше – це м’які мануальні техніки, які дозволені та ефективні для усіх пацієнтів в індивідуальному порядку.
Найголовніша перевага мануальних практик – це можливість знайти, локалізувати та вплинути на патологічні стани організму на найбільш ранніх стадіях.

Мануальні практики застосовуються найчастіше при:

  • захворюваннях опорно-рухового апарату (сколіоз, кіфоз, лордоз, плоскостопість, зміщення тазу, деформації стоп) защемлення, скутість руху та болі у шийному, грудному та поперековому відділах хребта, кили і протрузії, вкорочення кінцівок та ін.
  • захворювання внутрішніх органів
  • реабілітація після травм та операцій
  • головні болі, запаморочення, ВСД та нестабільність артеріального тиску

Ефективність та безпечність мануальних практик залежать від досвіду мануального терапевта та його знання анатомії людини. Більш як 25-ти річний досвід Іллі Боброва дозволяє гарантувати щадний та професійний підхід до кожного пацієнта.

Забронюйте Ваш сеанс саме зараз, обирайте здоров’я та довголіття

Не терпіть біль, дискомфорт та нервове напруження.