Емоціональна корекція

У сучасному світі при такому швидкому темпі життя часто важко впоратися зі стресом та нервовим напруженням. Вже давно встановлено, що стрес руйнує наш імунітет, впливає на здоров’я внутрішніх органів, репродуктивну систему, гормональну систему, продуктивність людини та загальний стан і самопочуття. Сеанси емоціональної корекції дозволяють опанувати себе, знайти вихід зі стресу та отримати бажану стресостійкість у майбутньому. Ілля Бобров автор унікальної методики перезавантаження систем організму, в основі якої лежить емоціональна корекція та вихід зі стресу.

 

Дуже часто у пацієнтів виникають запитання, щодо сеансів емоціональної корекції, адже у класичних поліклініках не знайдеш такого спеціаліста. Так емоційна корекція – не надто популярний вектор у класичному підході лікування людини. У цьому є негативні наслідки для здоров’я людини, адже емоційне напруження, стрес, стан внутрішнього неспокою змушують тіло людини функціонувати на грані своїх можливостей і тоді наслідків уникнути неможливо.

В чому суть емоціональної корекції пацієнта?

Під час першого візиту до остеопата, після проведення тестування всього організму, спеціаліст складе воєдино усю картину стану пацієнта. Якщо буде виявлено явні ознаки впливу стресу чи емоційного напруження, пацієнтові будуть запропоновані сеанси психоемоційної корекції.
Під час сеансу психоемоційної корекції спеціаліст пропрацьовує певні точки та ділянки тіла людини, які відповідають за той чи інший орган чи систему, де було діагностовано найбільший вплив стресу чи нервового напруження.

Остеопат може також задавати певні запитання чи вести діалог, щоб викликати певну емоцію людини, яка чинить прямий негативний вплив на здоров’я в цілому та на певний орган чи систему зокрема.

Найголовніші емоції, які при стримані та переживанні їх “в собі” дають в часі порушення самопочуття:

  • гнів
  • розчарування в собі або у комусь
  • переживання за себе чи когось/ щось
  • образа
  • страх
  • не висказані слова/ емоції/ почуття

Емоції, які відчуває людини виражаються біохімічно та біомеханічно. Це означає, що, коли людина відчуває емоцію, організм повинен надати певні реакції. Біохімічна реакція – це моментальна зміна гормонального фону (наприклад, кортизол, адреналін, сератонін – це гормони, які виділяються під час відчування певної емоції). Біомеханічно – це реакція тіла, виражена у його руховій активності. Втікати при стресі, стрибати від радості, махати руками при емоційних розмовах та інше – це цілком нормальні реакції, які закладені природою.

Також разом зі стриманими емоціями слід виділити стримання бажань.

Важко пояснити усі тонкощі функціонування тіла людини та, чому немає стандартних правил впливу стресу на організм, а від цього і немає класичних протоколів лікування.
Саме довіра пацієнта до обраного спеціаліста та слідування рекомендаціям дають бажаний позитивний результат виходу зі стресу.

Підсумовуючи, cуть усіх психосоматичних захворювань людини – у стриманні емоцій, що не властиво організму людини. Вихід цех емоцій виражається через захворювання внутрішніх органів та систем (серцево-судинна система, ЖКТ, гормональний фон, репродуктивна система, психоемоційни стан, дихальна та видільна системи, тощо).

Якщо ви в пошуках шляху виходу зі стресу, опанування своїх емоцій, відчуваєте панічні атаки, нервове напруження – не потрібно шукати рішення в інтернеті чи чекати погіршення свого стану! Спробуйте нестандартний, проте дієвий підхід до корекції психоемоційного стану.

Повірте, абсолютна більшість людей не вміє правильно переживати та випускати свої емоції. І це є абсолютно нормальным: звернутися до спеціаліста, щоб зрозуміти, яка з ж ваших емоцій так сильно впливає на тіло, та позбутися цього стану раз і назавжди.

Забронюйте Ваш сеанс саме зараз, обирайте здоров’я та довголіття

Не терпіть біль, дискомфорт та нервове напруження.