Біохімічна та меридіональна корекція

Біохімічна корекція організму людини – це дуже тонка та специфічна наука, ланка прикладної кінезіології.

За допомогою спеціальних, мануально-м’язових тестів спеціаліст може виявити відхилення в організмі, які були спричинені:

  • запальними невиявленими процесами
  • відхиленнями роботи імунної системи
  • інтоксикація організму
  • порушення вивідних функцій організму
  • втрата організму до здатності самоочищення та детоксикації
  • порушення кислотно-лужного балансу в організмі
  • порушення обмінних процесів

Основною перевагою біохімічної корекції є оцінка адекватності медикаментозного лікування людини, а саме, як препарати впливають на інші системи організму чи адекватно вони виводяться, чи немає ефекту повторної токсикації організму через неправильну взаємодію лікувальних препаратів між собою для кожної конкретної людини в кожному конкретному випадку.

Меридіональна корекція також є специфічною ланкою прикладної кінезіології.

Специфічні техніки впливу на певні точки тіла людини, з певною періодичністю, силою та ритмом для досягнення корекції роботи нервової системи, подолання панічних атак, перепадів настрою депресії, агресивності. Виявлення та абсолютно безболісне пропрацювання психосоматичних проблем.

 

Біохімічна та меридіональна корекція – це дуже неспецифічне для сучасної медицини та більшості мануальних терапевтів уміння. Ілля Бобров на основі десятиліть навчання та практичного використання цих методик в своїй практиці, дуже добре володіє техніками біохімічної та меридіональної корекції, які вдало застосовує під час своїх прийоми. Унікальність прийомів Іллі Боброва у його безцінному досвіді та безперестанному навчанню по сьогоднішній день, маючи за плечима не малий практичний досвід, довжиною у 25 років.

Записуйтеся на сеанс саме зараз, щоб дозволити своєму організму функціонувати правильно, даруючи Вам хороше самопочуття.

Забронюйте Ваш сеанс саме зараз, обирайте здоров’я та довголіття

Не терпіть біль, дискомфорт та нервове напруження.