Авторська техніка перезавантаження системи людини

Що таке авторська техніка (HBRT) перезавантаження системи людини?

Авторська техніка (HBRT) перезавантаження системи ЛЮДИНИ – це мікс різних технік впливу на організм людини, запозичених з прикладної кінезіології, остеопатії, медицини, плюс власні багаторічні напрацювання автора.

Як відбувається сеанс перезавантаження?

Кращий ефект техніки перезавантаження досягається після 2-х годинної роботи з фахівцем.

Протягом цих двох годин відбувається:

 • діалог фахівця з Вами і Вашим тілом;
 • мануально-м’язове тестування;
 • мануальний точковий вплив на певні ділянки тіла;
 • застосування перцептивних технік;
 • власне запуск перезавантаження організму на самозцілення;
 • робота з психоемоційним станом, емоційна корекція;
 • визначення психосоматичних зв’язків і їх опрацювання

Індивідуально в кожному конкретному випадку визначаються методи впливу, які будуть найбільш оптимальними і дадуть максимальний ефект.

Кому варто прийти на сеанс перезавантаження Іллі Боброва?

У сучасному світі рівень стресу зростає в геометричній прогресії, надаючи потужний вплив на абсолютно всі системи організму. Це призводить до порушення природного потоку енергії та рідин в організмі, що в подальшому проявляється у вигляді всіляких захворювань, неодмінно позначаючись на якості життя. Найбільший вплив на здоров’я людини має стрес, впливаючи на психоемоційний стан та внутрішні органи. Стрес змушує змінювати темп та ефективність роботи серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, гормональної системи, нервової системи, і ін. систем.

Придушення емоцій, стримування бажань, постійні переживання і скупчення проблем, крім впливу на внутрішні системи, призводять навіть до видимих ​​змін в поставі, через затиски певних зон організму (затиск області очей, щелепи, горловий затиск, діафрагмальний, шийний, грудни, черевний і тазовий). Саме опрацювання цих затисків ведуть до виходу зі стресу, психоемоційного напруження і замкнутого кола проблем і, як результ, зміні якості життя на краще.

Деякі люди здатні самостійно виходити з таких станів, а деякі потребують сторонньої кваліфікованої допомоги.

Не кожен з нас може самостійно впоратися зі стресом і його наслідками для організму, тому слід допомогти своєму тілу позбутися навантаження, спробуйте сеанс авторської техніки (HBRT) перезавантаження системи людини.

Що Ви отримаєте вже відразу після 1 сеансу перезавантаження систем людини?

Найпростіші зміни, які ви відчуєте:

 • звільнення від блоків, в тому числі емоційних;
 • відновлення енергії і рідин в організмі
 • подолання почуття напруги;
 • відчуття легкості в тілі;
 • гармонізація роботи внутрішніх систем організму.

Відразу після закінчення сеансу у Вашій системі почнеться негайна перезавантаження. Ефекти мають пролонговану дію, і позитивні зміни можуть відбуватися протягом декількох тижнів. Після закінчення сеансу даються індивідуальні рекомендації.

Задати питання і більш детально ознайомитися з авторським методом Іллі Боброва, Ви зможете, записавшись на прийом перезавантаження.

Забронюйте Ваш сеанс саме зараз, обирайте здоров’я та довголіття

Не терпіть біль, дискомфорт та нервове напруження.