Про лікаря

Ілля Бобров – фізичний терапевт, реабілітолог, остеопат, мануальний терапевт та прикладний кінезіолог з більш ніж 25-ти річним досвідом.

Завдяки багаторічному практичному досвіду та сотням навчань на топових навчально-практичних семінарах (онлайн та офлайн), участі в науково-практичних конференціях, Ілля Олександрович володіє десятками технік діагностики та корекції стану здоров’я організму людини.

Саме досвід та багатопрофільне навчання з базою медичної освіти дає змогу поєднувати різноманітні техніки діагностики та миттєвої корекції патологічних станів у пацієнтів.

Поєднання технік остеопатії, прикладної кінезіології, класичної мануальної терапії є тою перевагою, яку неможливо зустріти у інших спеціалістів. Це робить сеанси Іллі Боброва унікальними, неповторними та однозначно максимально клієнтоорієнтованими серед спеціалістів галузі мануальної терапії.

Ілля Бобров – автор унікальної техніки, яка немає аналогів в Україні та закордоном – Техніка перезавантаження систем організму людини за один сеанс. Техніка основана на комплексному діагностуванні стану внутрішніх органів людини та психоемоційний стан людини в конкретний момент. Виявлені патологічні стани корегуються шляхом усунення першопричини, яку роками не могли виявити вузькопрофільні спеціалісти. Важливим етапом сеансу перезавантаження є робота з психоемоційним станом людини, виявлення наслідків стресу у кожній конкретній ситуації.

Сертифікати

Забронюйте Ваш сеанс саме зараз, обирайте здоров’я та довголіття

Не терпіть біль, дискомфорт та нервове напруження.